Náhradní autodíly od Exide

Exide - Baterie EXIDE EA640 PREMIUM ***

Nová Premium baterie s Carbon Boost poplatků až 1,5 krát rychlejší na zapracování speciálně vyvinutého Exide uhlíku přísada do záporných desek. Tato technika byla objevena při vývoji našich baterií a výsledky AGM a EFB v lepší současný standard.
Carbon Zvýšení Effect Pozitivní deska: 3DX mřížka pokryta silným separátoru z polyethylenu
Negativní deska: 3DX mřížka s uhlíkem Boost,
Patentované dvojité víko pro velmi vysokou bezpečnost. Během vybíjení, ne vodivého přívodního síranů, které stále více pokrývají povrch záporných desek a izolovat je z tvaru elektrolytu. V důsledku toho se pro dobíjení baterie nejprve rozpustit sulfáty znovu, což výrazně snižuje účinnost vyžaduje mnohem více energie. Exide Premium baterie s oxidem Boost, nabízí díky svému speciálnímu oxidu aditiva s vylepšeným povrchem vynikající vodivost a řeší sulfáty na mnohem rychleji. Premium s uhlíkem Boost, má výrazně zlepšenou spotřebu energie ve srovnání se standardním baterií a břemena až 1,5krát rychleji. Selhání baterie je hlasité členění statistiku stále hlavní příčinou zhroucení. S uhlíkem Boost, toto riziko se značně sníží, protože rychlejší nabíjení zajišťuje optimální nabití baterie.

6 Exide Uhlíkové Boost Technology Výhody:
> 30% navíc startovací výkon
> Až 1,5x rychlejší načítání
> Ideální pro vozy se spoustou elektrických zařízení, výkonnými motory a vysokou zařízení
> Ideální pro extrémní počasí a městské dopravy> odborné znalosti původního vybavení
> Splňuje požadavky OEM
> Široký sortiment s přibližně 90% Colgan


Exide Premium Carbon Boost, odolává extrémním teplotám a je ideální pro použití ve vysoce vybavených vozů se spoustou elektrických zařízení a při intenzivním městském provozu

Napětí:12 V
kapacita baterie v Ah:64 Ah
test za studena dle EN (v A):640 A
Délka v mm:242 mm
Šířka ( mm ):175 mm
Výška ( mm ):190 mm
razeni polu:0
druh zásuvky:EN
Spodní provedení:B13
EAN:3661024034227

Při vrácení staré baterie odečítáme z ceny nové baterie do 60Ah 180,- Kč do 80Ah 225,- Kč a větší baterie 300,- Kč. Tento díl je možné odebrat pouze osobním odběrem.

1 667,00 Kč
1 377,69 Kč bez DPH
  • 102073306