Výrobce autodílů Bosch patří mezi světové dodavatele dílů pro automobily všech značek. Pořídit si můžete brzdové systémy, světelnou techniku či benzínové vstřikování, všechny typy filtrů, řemeny, baterie, alternátory a celou řadu dalších produktů jako jsou elektronická čidla nebo lambda sondy.

Skupina podniků Bosch má své zastoupení ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 250 000 pracovníků. Značka má zhruba 440 dceřiných společností a její výrobky se prodávají zhruba ve 150 zemích světa. Prodávají inovativní a vysoce kvalitní produkty. Historie této značky se datuje až do roku 1886, kdy ji v německém Stuttgartu založil Robert Bosch. V současné době se značka zaměřuje jak na automobilový průmysl a průmyslové technologie, tak na výrobu produktů a služeb pro domácí použití. Pod značkou Bosch pořídíte jak originální díly, tak náhradní díly.

Produktová řada brzdových systémů Bosch zahrnuje více než 10 000 položek. Veškeré součásti i celé systémy prochází pravidelně těmi nejnáročnějšími testy. Pořídit si můžete také bezrámové stěrače Aerotwin s unikátní aerodynamickou konstrukcí. Velmi oblíbené jsou zapalovací svíčky, které zajistí rychlé zahřátí motoru na provozní teplotu.