KYB je největším světovým dodavatelem tlumičů pro výrobce automobilů. Každý čtvrtý automobil opouštějící výrobní linku na celém světě je vybaven tlumiči KYB už z výroby.

Zkušenosti inženýrů a techniků KYB, nashromážděné léty, mají zásluhu na získání pozice přední světové firmy nejen ve výrobě tlumičů, ale také v oblasti navrhování integrovaných systémů kontrol trakce a řízení vozů.

Tlumiče KYB navržené pro trh s náhradními díly jsou vyrobeny ve stejných továrnách a s využitím stejné technologie a systémů kontroly kvality jako tlumiče, které jsou součástí původního vybavení vozů. Tlumiče jsou vybaveny ventilkovými soustavami se zvýšenou efektivitou, navrženými tak, aby jejich namontování ve vozidle kompenzovalo opotřebování jiných součástí jízdní soustavy za účelem pohodlné a bezpečné jízdy.

Spokojenost zákazníka a kvalita výrobků KYB je vždy na prvním místě, což zdůrazňuje motto firmy ‘Our Precision, Your Advantage’. KYB zákazníkům na celém světě, pracujícím v různých průmyslových oborech, dodává výrobky nejvyšší kvality. Výrobní závody KYB získaly certifikáty o shodě s požadavky norem ISO 9001, QS 9000 a ISO 14001.