Náhradní autodíly od Ceramic Power Liquid

Ceramic Power Liquid - Keramická přísada do oleje Classic - 300 ml pro obsah 1500 ccm

300 ml CPL pro naftové i benzínové motory do obsahu 1500 ccm

Aditivum Ceramic power Liquid omezuje viditelně spotřebu pohonných hmot, hlučnost, zahřívání motoru a zaručuje značné zvýšení výkonnosti, zdvojnásobuje životnost motoru, snižuje hladinu emisí ve výfukových plynech a spotřebu oleje až o 50%.

Ceramic power Liquid není přídavkém, ale je to definitivní úprava. Výrobek se skládá z mikroskopických keramických částic (0.2 mikronu ), které se spojí s olejem v motoru vašeho auta. Tyto keramické částice přilnou vlivem teploty a tlaku všude tam, kde dochází ke tření. Tím to způsobem nově vytvořený povrch je velmi hladký a sníží tření v motoru až o 90%. Z toho důvodu motor spotřebuje méně pohonných hmot a jeho výkonnost se zvýší až o 15%. Méně tření znamená snížení hlučnosti a teploty oleje a dochází hlavně k menšímu opotřebení motoru i při velmi špatném mazání, např. při startování za studena apod.

Způsob použití
Určitě množství výrobku Ceramic Power Liquid se přidá o motoru otvorem pro doplnění oleje, je nutné dávat pozor aby nedošlo k přelití nad označenou maximální výšku. Tuto operaci je vhodné provést společně s výměnou oleje, ale Ceramic Power Liduid je možné doplnit i mimo výměnu oleje. Další informace jsou uvedené na flakonu.
Ceramic Power Liquid je vhodný k použití u všech typů osobních aut, nákladních aut a autobusů, lodních motorů, traktorů apod. Existuje i speciální výrobek pro převodovky a diferenciály.

1 050,00 Kč
867,77 Kč bez DPH
  • 190815606