Náhradní autodíly od Ceramic Power Liquid

Ceramic Power Liquid - Keramická přísada do oleje Evolution PDF 400 ml pro obsah 2000 ccm

400 ml CPL pro motory PDF do obsahu 2.000 cc.

Aditivum Ceramic power Liquid omezuje viditelně spotřebu pohonných hmot, hlučnost, zahřívání motoru a zaručuje značné zvýšení výkonnosti, zdvojnásobuje životnost motoru, snižuje hladinu emisí ve výfukových plynech a spotřebu oleje až o 50%.

Ceramic power Liquid není přídavkém, ale je to definitivní úprava. Výrobek se skládá z mikroskopických keramických částic (0.2 mikronu ), které se spojí s olejem v motoru vašeho auta. Tyto keramické částice přilnou vlivem teploty a tlaku všude tam, kde dochází ke tření. Tím to způsobem nově vytvořený povrch je velmi hladký a sníží tření v motoru až o 90%. Z toho důvodu motor spotřebuje méně pohonných hmot a jeho výkonnost se zvýší až o 15%. Méně tření znamená snížení hlučnosti a teploty oleje a dochází hlavně k menšímu opotřebení motoru i při velmi špatném mazání, např. při startování za studena apod.

Způsob použití
Určitě množství výrobku Ceramic Power Liquid se přidá o motoru otvorem pro doplnění oleje, je nutné dávat pozor aby nedošlo k přelití nad označenou maximální výšku. Tuto operaci je vhodné provést společně s výměnou oleje, ale Ceramic Power Liduid je možné doplnit i mimo výměnu oleje. Další informace jsou uvedené na flakonu.
Ceramic Power Liquid je vhodný k použití u všech typů osobních aut, nákladních aut a autobusů, lodních motorů, traktorů apod. Existuje i speciální výrobek pro převodovky a diferenciály.

1 399,00 Kč
1 156,20 Kč bez DPH
  • 4986902