Nejste si jistí správným výběrem autodílu pro vaše vozidlo? Vyhledáme jej za vás dle VIN!
Náhradní autodíly od AGROBIO

AGROBIO 06429758 - Lepidlo na ochranu stromů Vermifix 400ml


Lepidlo ve spreji k ochraně stromů před lezoucími škůdci (např. mravenci).

Proti jakým škůdcům je určen?

- Proti mravencům a dalšímu lezoucímu hmyzu (dřepčíci, nosatci, třásněnky, puklice, píďalky, aj,)
- Signalizace výskytu létajícího hmyzu (molice, mšice, smutnice, vrtule, vrtalek, aj.)

Proč jej použít?

- Monitoring a signalizace náletu či výskytu škodlivého hmyzu
- Vhodný pro použití na ovocných, okrasných stromů, rostlin ve sklenících, zeleniny nebo pokojových rostlin
- Vytváří 100% bariéru proti lezoucím škůdcům i na hrubých kmenech
- Chrání keře a mladé stromy, kde není kmen tak silný (kde nelze použít lepový pás) - musí mít však vytvořenou kůru na kmeni (borku)
- Bez insekticidů
- Velmi odolné proti slunečnímu světlu, které jinak u těchto typů lepidel způsobuje rychlou degradaci
- I na přímém slunci má vysokou lepivost po velmi dlouhou dobu
- Lepidlo není fytotoxické (není jedovaté pro rostliny) - je vhodné pro přímé použití na stromech a rostlinách

Jak jej použít?

- Lep je možné nastříkat přímo na zralou kůru (borku) stromů, nejlépe ze vzdálenosti 5 - 10 cm v tenké vrstvě (čerstvě naneseny´ lep v silnější vrstvě má snahu stékat)
- Doporučujeme nanášet lep ve dvou vrstvách (v případě drsnější nebo popraskané kůry i vícekrát) = vytvoří se bariéra, která nedovolí lezoucím škůdcům projít do koruny stromu a způsobit případné škody na plodech
- Lepidlo lze také nastříkat na různé materiály jako lepenka, folie apod.= vyvoření lepových desek nebo šipek (pro zavěšení do koruny stromů nebo zapíchnout do zeminy vedle rostliny a použít na imobilizaci housenek, larev a dospěly´ch stádií škodlivého hmyzu)
- Lepová plocha je zcela aktivní den po aplikaci

196,00 Kč
161,98 Kč bez DPH
  • 8594021251210
  • 214720453
Máte nějaký dotaz k produktu AGROBIO 06429758 - Lepidlo na ochranu stromů Vermifix 400ml? Napište nám a my vám obratem odpovíme.