Jsme maloobchodní firma se sídlem v Brně a s pobočkami v Šumperku a Třebíči, která je tu již s vámi 25 let. Díky tomu, máme zkušenosti a znalosti v oboru prodeje náhradních dílu pro automobily jako osobní tak nákladních. Zabýváme se prodejem dílů jak originálních, tak v náhradách. Poskytujeme celý sortiment dílů pro vaše vozy. Spolupracujeme s mnoha dodavateli, díky tomu můžeme zajistit velmi rozsáhlou škálu výrobců originálních dílů a jejich kvalitních náhrad.

V našem internetovém obchodě, se snažíme neustále přidávat nové díly. Ale máme přístup k mnohem více značkám v náhradách a také k originálním dílům, pokud  v našem eshopu nenajdete požadovaný díl nebo výrobce, tak nás prosím kontaktujte a my vám obratem pošleme naši nabídku. Všechny díly objednané na našem eshopu můžete vyzvednout na našich prodejnách zdarma. Všechny díly, které vám nabízíme nám poskytují renomování dodavatelé, na každý díl držíme plnou záruku.

V našem sídle v Brně spolupracujeme s několika autoservisy, kde vám můžeme zajistit opravu vaše vozidla a dodat vám díly, které jsou zapotřebí pro opravu, v případě zájmu se můžete informovat o necenění opravy a časovou náročnost.

Jsme regionálním zástupcem firmy  ACI - Auto Components international, s.r.o , která se zabývá kompletním sortimentem karosářských dílů. Pokud by jste potřebovali karosářské díly pro vaše vozidlo, stačí nás kontaktovat a my vám pošleme naši nabídku.

  • Máme dlouholeté zkušenosti
  • Rádi vám pomůžeme s výběrem dílů
  • Jen renomovaní výrobci a kvalitní díly
  • Žádné nekvalitní náhrady nebo náhražky poctivých dílů
  • Všechny oleje, které nabízíme jsou v originálních balení
  • Zboží reklamujeme v co nejkratší době