Díl nesmí být namontovaný na vozidle nebo jinak znehodnocený. Díl musí být vrácen v původní originální krabici, která nesmí být polepena nebo poničena. Peníze zasíláme na Váš bankovní účet/platební kartu.

Informace pro vracení dílů na tel. 737 300 367 (pracovní dny 8:00 - 16:00).

Zboží, které chcete vrátit, dodejte na adresu Truck Motor s.r.o., Tovární 897/1d, 643 00 Brno-Chrlice nebo na naše pobočky. Pokud máte zájem, můžeme za poplatek 150 Kč s DPH poslat přepravce, který u vás převezme balík. Do balíčku přibalte číslo objednávky a číslo bankovního účtu kam máme zaslat peníze (posílat bez doběrečného zásilky - nevyžádané dobírky nepřebíráme). Pokud jste plátce DPH, peníze Vám zašleme na bankovní účet, který máte zveřejněný v Registru plátců DPH.

Díly prosím zabalte do krabice od výrobce, ve které vám byly doručeny, tak aby originální krabice byla co nejméně poškozená. Tuto krabici pak ještě zabalte nebo obalte do fólie. Prosím neposílejte přes přepravce pouze originální krabici s dílem, lepí na tyto krabice etikety a tím znehodnocují původní obaly dílů nebo může dojít přímo k poškození dílů pokud nejsou dostatečně zabaleny. 

V případě, že jste si připlatili za volitelnou možnost "vrátit zboží do 30 dní", pak je samozřejmě možné vrátit zboží do 30 dnů.