My vám vrátíme peníze zpět na  Váš účet. Pokud by to bylo více než 14ti dnů od zakoupení, kontaktujte nás na email (objednavky@motora.cz) a my se pokusíme zajistit i tak vrácení dílu.

Díl nesmí být namontovaný na vozidle nebo jinak znehodnocený. Díl musí být vrácen v původní originální krabici, která nesmí být polepena nebo poničena.

Buď nám jej zašlete na adresu Brno - Komárov, U vlečky 420/4, 617 00, Truck Motor nebo si pro něj můžeme poslat přepravce za poplatek 150 Kč s DPH, který si u vás převezme balík. Do balíčku přibalte daňový doklad a číslo bankovního účtu kam máme zaslat Vaše peníze. ( Posílat bez doběrečného zásilky )

Díly prosím zabalte do krabice od výrobce, ve které vám byly doručeny, tak aby originální krabice byla co nejméně poškozená. Tuto krabici pak ještě zabalte nebo obalte do fólie. Prosím neposílejte přes přepravce pouze originální krabici s dílem, lepí na tyto krabice etikety a tím znehodnocují původní obaly dílů nebo může dojít přímo k poškození dílů pokud nejsou dostatečně zabaleny.