BOGAP B1714100 - Nastavovací prvek, klapka (sací potrubí)
  • 100 mm
  • 85 mm
  • 120 mm
  • 0,27 kg
  • 100 mm
  • 85 mm
  • 120 mm
  • 0,27 kg
  • 12 V