BOGAP B4245110 - Termostat chladící kapaliny
  • Plast
  • s těsněním
  • 103 °C
  • 155 mm
  • Plast
  • s těsněním
  • 103 °C
  • 155 mm
  • 150 mm
  • 110 mm