BOGAP B6120153 - Čidlo teploty výfukových plynů
  • 15000 Ohm
  • šroubová koncovka
  • 260 mm
  • 40 °C
  • 15000 Ohm
  • šroubová koncovka
  • 260 mm
  • 40 °C
  • M12*1.25-6h
  • 45 Nm
  • +40 °C
  • 2 pólová
  • černá
  • 5 V
  • SW-14
  • 850 °C