BOGAP C1362100 - Centrální magnet, seřízení vačkového hřídele
  • Sací strana
  • Výstupní strana
  • s těsnicími kroužky
  • 2 pólová
  • Sací strana
  • Výstupní strana
  • s těsnicími kroužky
  • 2 pólová
  • 80 mm
  • 100 mm
  • 25 mm