DENSO PK16TR11 - Zapalovací svíčka
  • 6
  • 2-vnější elektrody
  • Nikl - střední elektroda
  • 6
  • 2-vnější elektrody
  • Nikl - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M14x1.25
  • 19 mm
  • 14 mm
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 22 Nm