DENSO PT16EPR-L13 - Zapalovací svíčka
  • 8
  • Vnější elektroda
  • Platina - střední elektroda
  • 8
  • Vnější elektroda
  • Platina - střední elektroda
  • 1,3 mm
  • M14x1.25
  • 17,5 mm
  • 14 mm
  • 1E04-18-110
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 22 Nm