FRECCIA BC24-1093 - Brzdový třmen
  • levá přední náprava
  • Brzdový třmen (1pístový)
  • 103 mm
  • levá přední náprava
  • Brzdový třmen (1pístový)
  • 103 mm
  • 57 mm
  • 24 mm