HERTH+BUSS JAKOPART J3302205 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • pro vozidla bez mechanické sportovní brzdy (M-Sportbremse)
  • vnitřně větráno
  • 330 mm
  • 24 mm
  • 22,4 mm
  • 5
  • 112 mm
  • 66,3 mm
  • 67 mm