Kotouče se speciálním antikorozním nástřikem, který splňuje požadavky moderních vozů s litými koly, kde vzhled hraje důležitou roli. Díky této antikorozní úpravě se ušetří čas při výměně kotoučů, protože se nemusí odmašťovat a čistit jako běžné kotouče.

Tyto kotouče u nás najdete podle objednávkového čísla, které končí číslicí 1. Například 09.7880.11.

Výhody lakovaných kotoučů

 1. Brembo nabízí novou jedinčnou technologii antikorozní ochrany využívající UV záření. Tento technologie byla původně připravena exkluzivně pro automobilky BMW a Mercedes-Benz a nyní je dostupná i na trhu náhradní spotřeby pro stále větší množství modelů.
   
 2. UV antikorozní vrstva je výrazně odolnější proti vlhkosti, soli a vysoké teplotě než dosud používané technologie lakování. Nepracovní plochy kotouče si po celou dobu jeho životnosti zachovávají původní vzhled.
   
 3. Kotouč je ihned po vybalení z krabice  použitelný k montáži. Není třeba ho čistit a odmašťovat.
   
 4. Veškeré důležité údaje o kotouči, jako jsou minimální tloušťka a číslo, jsou nyní na jeho čelní ploše, kde jsou snadno čitelné.
   
 5. Šetrné k životnímu prostředí. Požívané barvy jsou vodou ředitelné a neobsahují chemická rozpouštědla. Lakování pomocí UV záření je energeticky úsporné.