Febi Bilstein je výrobcem vysoce kvalitních náhradních dílů.

 

Febi Bilstein je jedním z nejstarších světových výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní a užitková vozidla. Od roku 1844 je Febi značkou, která stojí za kvalitou, spolehlivostí a inovací. Chloubou tohoto rodinného podniku je stále rostoucí kompletní sortiment více než 30 000 náhradních dílů dostupných ve více než 140 zemích. Nejmodernější logistické centrum v Ennepetalu má více než 100 milionů dílů připravených k vnitrostátní nebo mezinárodní přepravě.

 

Mottem společnosti je; Vynikající sortiment v kvalitě originálního vybavení.

U Febi najdete vše, co potřebujete pro profesionální opravy osobních, nákladních automobilů, autobusů, přívěsů a dodávek všech oblíbených značek - řízení, brzdy, systémy motoru i automobilové elektrické a pneumatické systémy. Febi vždy využívá dlouholeté zkušenosti a nejnovější technologie a neustále investuje do rozšiřování výroby. Společnost je známá především výrobou vysoce kvalitních brzdových a odpružených komponentů.

 

Doporučujeme vám procházet naši širokou nabídku produktů Febi Bilstein za skvělé ceny, ve výsledcích vyhledávání jistě najdete produkt, který odpovídá modelu vašeho vozu. Katalog výrobce usnadní nalezení správného dílu.