Brzdová obložení Ferodo zaručují spolehlivé brzdění zadních kol u široké škály aut. Rozsáhlá řada brzdových obložení Ferodo zaručuje skvělý brzdný výkon za všech okolností.

Brzdové čelisti, navržené jako doplněk brzdových destiček Ferodo, zajišťují špičkový výkon, krátkou brzdnou dráhu, vysokou odolnost a nízkou hladinu hluku. Obsahují třecí materiály splňující normy R90, které dokonale odpovídají brzdnému systému u každé aplikace. Brzdové čelisti zajišťují třecí kompatibilitu s předními brzdovými destičkami a zabraňují tak potenciálnímu nebezpečí, např. zablokování zadních kol.

Testováno k dokonalosti

Všechny naše brzdové díly jsou testovány na dynamometru a zkušebními jízdami, např. výkon při podržení ruční brzdy. Zaručují vynikající brzdný výkon i v těch nejextrémnějších podmínkách.

Pro vaše pohodlí jsou vybaveny dopředu seřízenými sadami

Řada Ferodo Maxikit je navržena tak, aby se zkrátila délka trvání opravy brzdové čelisti. Součástí této jednoduché sady je i originální příslušenství pro samočinné nastavení s veškerými dalšími doplňky, které potřebujete. Jedná se o čelisti, brzdové válce, pružiny, šrouby, mazivo a adjuster, kde je vše předem nastaveno a připraveno k použití. Aby se montáž ještě více urychlila, obsahuje každá sada příslušenství podrobné instrukce, ve kterých je podrobně popsána posloupnost jednotlivých kroků.

Výhody na první pohled

  • BEZPEČNOST: Kratší brzdná dráha díky jedinečnému brzdnému účinku
  • POHODLÍ: Sortiment pokrývá většinu vozidel a k dispozici je více než 650 náhradních dílů
  • JEDNODUCHOST: K dispozici jsou i sady Maxi Kit pro snadnou a rychlou montáž a opravu

 

ZDROJ: FERODO. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.ferodo.com/cs-cz/Produkty/Maxi-sady-celisti/Pages/Maxi-sady-a-celisti.aspx