Naše brzdové destičky Premier jsou předním produktem tohoto druhu na trhu, přesto neustále vyvíjíme další inovace v rámci naší řady DS Performance pro automobilové nadšence a závodivé řidiče.

Výroba těchto brzdových destiček s výkonem obvykle přisuzovaným závodním vozům byla inspirována našimi zkušenostmi ze světa motoristického sportu i běžného použití na silnici. Brzdové destičky Ferodo řady DS Performance poskytují jak nízkorychlostní, tak vysokorychlostní brzdnou účinnost, snižují brzdné dráhy a přispívají k lepší ovladatelnosti.

Tyto brzdové destičky dosahující závodního standardu procházejí přísnými testy a vývojem, od laboratorních testů přes testy na dynamometru po zkušební jízdy na silnicích a závodních okruzích.

Nepřekonatelná technologie pro nepřekonatelné řidiče

Brzdové destičky mají tepelnou mezivrstvu mezi třecím materiálem a podložnou deskou, což pomáhá odvádět teplo z brzdového systému během brzdění při vysoké rychlosti. To zabraňuje problémům souvisejícím s extrémními podmínkami, jako je např. přehřátí, poškození brzdových třmenů a slábnutí brzdného účinku.

Skvělé vlastnosti při obnově brzdného účinku po kontaktu s vodou znamenají, že znovu rychle získáte maximální účinnost a neztratíte kontrolu nad vozidlem. Aplikované antikorozní opatření zajišťují, že zde není riziko zadření brzd.

PŘEJDĚTE NA WEBOVÉ STRÁNKY FERODO RACING

Ferodo – závodní značka

Vysoká kvalita produktů Ferodo určených pro závodní účely je věhlasná již mnoho let. Náš speciální výzkumný závodní tým neustále vyvíjí inovativní technologie výroby brzdových dílů, které v celosvětovém měřítku přinášejí závodním týmům konkurenční výhodu. Navštivte závody Ferodo na www.ferodoracing.com, kde najdete další informace.

Výhody na první pohled

  • ZÁVODNÍ VÝKONNOST: Závodní kvalita v souladu se směrnicí R90 Evropské Unie pro homologaci a použití na silnicích
  • OSVĚDČENÉ: Přísně testovány na silnicích i závodních okruzích
  • BEZPEČNOST: Brzdná dráha je kratší než u předního konkurenta
  • SNADNOST: Jednoduchá montáž, veškeré upevňovací prvky jsou součástí balení

 

ZDROJ: FERODO. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.ferodo.com/cs-cz/Produkty/Desticky/Pages/DS-Performance.aspx