Brzdnou dráhu máte vždy pod kontrolou

V testech dosáhly brzdové destičky Ferodo Premier až o pozoruhodných 22 metrů kratší průměrné brzdné dráhy (ze 160 m/h na 0) než náš hlavní konkurent. Viz výsledky dosažené při našich silničních zkouškách maximální zátěže.

Díky pokrytí máte vše pod kontrolou

V Evropě je pokryto 99 % vozidel, máte tedy na výběr širokou škálu náhradních dílů. Neúnavně pracujeme na inovaci a vývoji, abychom zajistili, že budete mít vždy přístup k nejnovějším produktům s co nejlepším pokrytím.

Díky technologiím máte vše pod kontrolou

Složení třecího materiálu odpovídající danému typu vozidla zaručuje dokonalou kontrolu nad vozidlem a minimální brzdnou dráhu. Vymezovací podložky a zkosení snižují hlučnost a zároveň zajišťují plnohodnotný výkon.

Výjimečné odolnosti a snížení opotřebení je dosaženo tím, že se složení třecích materiálů přesně shoduje s typem aplikace vozidla. Speciálně vyrobené tepelné podkladní vrstvy zajišťují vynikající odvod tepla a snižují tak možnost poklesu brzdného účinku.

Homologováno pro nejprodávanější automobil v Evropě

Výrobky Ferodo se montují do vozů Volkswagen Golf, nejprodávanějších vozů v Evropě, ale také do dalších nejprodávanějších modelů, např. Ford Focus nebo Renault Clio. Ve skutečnosti je Federal Mogul světovým lídrem na trhu prvovýroby, jedná se o renomovanou značku s dlouhou historií v oblasti inovací.

Naše ujištění Každá brzdová destička Ferodo se dodává s veškerým potřebným příslušenstvím pro montáž, v souladu s parametry prvovýroby. Naše destičky splňují normy R90 a procházejí rozsáhlým výzkumem a testováním v laboratoři i na silnicích, aby splňovaly kritéria prvovýrobců. Brzdové destičky budou připraveny k použití, což znamená, že dosahují maximální účinnosti již po jednom nebo dvou zabrzděních a vždy si uchovávají jedinečné vlastnosti, a to při jakýchkoli teplotách a za náročných podmínek. ​

Rychlý pohled na výhody

  • BEZPEČNOST: Kratší brzdná dráha než hlavní konkurenti
  • KVALITA: Splňuje parametry prvovýroby a převyšuje normy dané předpisy
  • SNADNOST: Snadná montáž ve více než 99 % vozidel v Evropě
  • EFEKTIVITA: Vynikající odolnost proti slábnutí brzdného účinku a rychlá obnova po kontaktu s vodou
  • TRVANLIVOST: Odolnost a snížení opotřebení kotoučů
  • TICHÝ PROVOZ: Protihlukové vlastnosti pro pohodlí řidiče

 

ZDROJ: FERODO. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.ferodo.com/cs-cz/Produkty/Desticky/Pages/DS-Performance.aspx