Zvýšená bezpečnost a výkonnost

Nesměrová textura povrchu kotoučů přispívá k dosažení kratší brzdné dráhy a lepší účinnosti brzd během jejich zajíždění. Díky naší moderní metalurgii a designu jsou brzdové kotouče odolné proti opotřebení a mají velmi dlouhou životnost. Vynikající odvod tepla přispívá k spolehlivému výkonu i v případě opakovaného brzdění i v nevlídných podmínkách. A prvotřídní proces lití významně omezuje riziko selhání brzd a nehody.

Testováno k dokonalosti

Špičkové brzdové kotouče značky Ferodo procházejí přísnými metalurgickými texty, stejně jako testy na dynamometru a zkušebními jízdami pro dosažení optimálního výkonu za extrémních podmínek. Při použití v kombinaci s našimi originálními brzdovými destičkami Premier poskytují kotouče prokázanou odolnost.

Díky pokrytí máte vše pod kontrolou

Protože 98% vozidel v Evropě je pokryto našimi 1.300 položkami, můžete se spolehnout, že naše řada kotoučů obsahuje ideální díly. Podle potřeby poskytujeme upevňovací sadu šroubů a příslušenství ; jednoznačné a konzistentní označení poskytuje snadnou dohledatelnost.

Díky inovacím máte vše pod kontrolou

Federal-Mogul je na předním místě ve vývoji nových brzdových technologií. Náš tým Ferodo vám zajistí inovativní prvky u mnoha našich aplikací. Antikorozní technologie COAT+ je určena speciálně pro špičkové a luxusní automobily s litými koly v otevřeném provedení. Kromě vysokého výkonu mají atraktivní dokonalý vzhled a v kontaktu s náboji se nevytváří žádná koroze. U všech relevantních aplikací brzdových kotoučů si můžete vybrat volbu Ferodo COAT+.

Výhody na první pohled

  • BEZPEČNOST: Díky kombinaci s brzdovými destičkami Ferodo dosáhnete minimálních brzdných drah
  • UNIVERZÁLNOST: Dostupné s dodatečnou povlakovou technologií COAT+ pro vozy s litými koly s otevřeným provedením ráfků
  • SNADNOST: Příslušenství , které lze poskytnout v případě potřeby, umožňuje rychlou a jednoduchou montáž u 98% vozidel v Evropě
  • TRVANLIVOST: Skvělá metalurgie a design prodlužuje jejich životnost

 

ZDROJ: FERODO. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.ferodo.com/cs-cz/Produkty/Kotouce/Pages/Kotouce-pro-lehka-vozidla.aspx#