Společnost HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS nabízí rozsáhlý sortiment v oblasti brzd - s vynikající technologií pro nejvyšší nároky. Součástí produktové palety je brzdové obložení pro kotoučové brzdy, brzdové čelisti a brzdové bubny, přičemž průběžně přidáváme další položky, kterými ji přizpůsobujeme požadavkům zákazníků. HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS patří mezi přední nezávislé dodavatele dílů pro brzdové soustavy. Jako přímý dodavatel máme desetileté zkušenosti a kompetenci odbytu jedné z největších obchodních organizací na světě. Kromě toho HELLA dodává široký výběr dílů podléhajících opotřebení, například rozsáhlý sortiment žárovek, stěračů a mnoha dalších výrobků.

11/02/2015

Brzdové systémy jsou ve vozidle velmi rozhodujícím faktorem, co se týče bezpečnosti. Plánovaným sloučením značek HELLA a PAGID po souhlasu úřadů na ochranu hospodářské soutěže vznikne jeden z předních nezávislých dodavatelů dílů pro brzdové soustavy. Výrobou obložení kotoučových brzd pokrýváme téměř 100 % stav vozidel v Evropě. S brzdovým obložením tvoří ideální kombinaci z hlediska třecích vlastností a tedy také bezpečnosti, komfortu a životnosti.
Naše brzdové čelisti a brzdové bubny jsou pro Vás a Vaše zákazníky do budoucna perfektním řešením pro aplikaci na zadní nápravě. Předem namontované sady brzdových čelistí kromě toho spoří čas při montáži. Maziva, čističe brzd a různá příslušenství tento program doplňují. Samozřejmě, že budeme po schválení úřadem na ochranu hospodářské soutěže dále pokračovat v práci na našem programu výrobků, abychom optimálně uspokojili potřeby zákazníků. V plánu je stávající sortiment ještě zdokonalit, aby byl atraktivnější a v budoucnu rozšířit paletu výrobků o hydraulickou brzdu a o vybavení servisní dílny.