Komunikace světelnou rychlostí. V silničním provozu se často komunikuje pomocí světelných znamení. Spolehlivá světla firmy HELLA jsou v silničním provozu z hlediska bezpečnosti nepostradatelná. Od zadních světel a bočních obrysových světel pro jasnou indikaci polohy, přes brzdová světla a blikače pro bezpečnost v silničním provozu, až po obrysová světla, pomocí kterých důrazně upozorníte na svou velikost - u firmy HELLA naleznete pro každé vozidlo, tvar a funkci optimální řešení. A pokud je pojem "optimální" také otázkou techniky: pak samozřejmě najdete v našem online katalogu velký výběr žárovkových a LED variant až do posledního koncového světla.

Když slíbíme, že chceme vnést světlo do tmy, platí to samozřejmě také pro vnitřní prostory vašeho vozidla. Pomocí vnitřního osvětlení od firmy HELLA se bez problému orientujete ve vašem vozidle i za temné noci. Zda čiré sklo a vestavěné světlo nebo jako flexibilní lampa na čtení - pro dobrou viditelnost, také na nejmenším prostoru, v nabídce firmy HELLA jistě naleznete to správné řešení.

 

Při zpětném pohledu zaručuje HELLA optimální bezpečnost. pro všechny nákladní vozidla, autobusy transportní automobily jsme v našem online katalogu sestavili nepřekonatelnou nabídku vnějších zrcátek. HELLA nabízí vše, co je pro zpětný pohled ještě bezpečnější: vyhřívaná zrcátka, motoricky přestavitelná nebo se širokým úhlem - naše zrcátka Vám poskytnou nejlepší viditelnost pro bezpečnou jízdu a přesné manevrování. Naše zrcátka jsou robustní a stabilní a přitom optimální pro použití za namáhavých pracovních podmínek. A protože jsme toho názoru, že bezpečný zpětný pohled nesmí být otázkou věku, naleznete u nás samozřejmě také vhodné zrcátkové systémy pro starší modely.