Sortiment startérů a alternátorů jsme rozšířili o novou kategorii. Kromě repasovaných výrobků a dílů HELLA VALUEFIT od teď HELLA nabízí také originální nové díly. Znovu tak zásadně zvětšujeme pokrytí v oblasti mladších vozidel, neboť právě v tomto segmentu panuje čilá poptávka po originálních nových dílech. Pro starší automobily už teď nabízíme z jednoho zdroje ucelený program, který je tvořen rozsáhlým sortimentem repasovaných agregátů a doplňkovým programem HELLA VALUEFIT. Obsluhujeme široké spektrum vozidel, od osobních a užitkových automobilů až po zemědělské a stavební stroje - náš program pokrývá přes 90 procent osobních a asi 70 procent užitkových automobilů.

Výhodou je, že bez ohledu na stáří vozidla si vše vyberete z programu výrobků HELLA. Kromě výrobních zkušeností můžete využít i širokou paletu servisních služeb a kvalitní management použitých dílů.

Výsledkem je větší věrnost zákazníků. S Hellou je to samozřejmost!

 

  • Pokrytí více než 90 procent evropských vozidel
  • Repase dle nejpřísnějších požadavků výrobců originálních dílů
  • Šetrné k životnímu prostředí
  • Jednoduchý a bezproblémový management použitých dílů se systémem záloh

Náš sortiment repasovaných výrobků čítá asi 2000 položek, vyznačuje se více než 90procentním pokrytím a má největší podíl na programu startérů a alternátorů společnosti HELLA.Vyměňované díly se prostřednictvím našeho osvědčeného systému managementu použitých dílů předávají k průmyslovému repasování. Výsledkem jsou náhradní díly v kvalitě originálních, ale levnější. Repasování je přínosem také pro životní prostředí. Vracení použitých dílů je velice snadné a probíhá prostřednictvím našeho systému záloh. Špičkový servis vám nabídne náš nový online nástroj. Jeho pomocí snadno a rychle identifikujete použité díly a navíc získáte užitečné technické informace.

Společnost HELLA klade v oblasti startérů a generátorů specifické nároky na jejich kvalitu:
Od repasovaných dílů přes výrobky HELLA VALUEFIT až po OE-nové díly - všude je v popředí kvalita a vysoká úroveň servisu. Speciálně v oblasti repasovaných startérů a generátorů byla aktuálně zavedena další opatření zvyšující kvalitu servisu a přispívající ke značnému vylepšení kvality výrobků.

U našich vedoucích odbytu pro centrální a severní Evropu se dozvíte, jaké přednosti Vám nabízí startéry a generátory společnosti HELLA.

 

ZDROJ: HELLA. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: http://www.hella.com/startersalternators/cs/index.html