INA je vývojovým partnerem a dodavatelem do prvovýbavy předních světových výrobců automobilů: Audi, BMW, Chevrolet, Citroën, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, LDV, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Ssangyong, Suzuki, Škoda, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

V naší nabídce najdete od značky INA
Řemenice pro klikové hřídele
Napínací a vodící kladky
Napínací komponenty pro drážkové řemeny
Rozvodové sady INA KIT a WP KIT
Vahadla, zdvihátka
Tlumiče vibrací řemene a napínáky pro rozvodový řemen

Rozvodové sady INA KIT a WP KIT
Jedná se o kompletní rozvodové sady, pokud je označena INA KIT je sada bez vodního čerpadla a v případě že nese označení INA WP KIT je včetně vodního čerpadla.

INA alternátorová volnoběžka
Odděluje torzní kmity motoru a setrvačného pohybu alternátoru, cílem tohoto inovativního prvku je prodloužit životnost celého systému.

 

Od února 2009 jsou rozvodové sady INA KIT nově dodávány s rozvodovým řemenem značky INA. Rozvodové řemeny INA jsou konstruovány a vyráběny na základě nejpřísnějších kritérií výrobců automobilů.
Rozvodová sada INA je produkt špičkové kvality, vedle rozvodového řemene obsahuje všechny součástky, nutné pro kompletní a profesionální výměnu řemenového rozvodu:
Napínací a vodící kladky, příslušenství, jako šrouby, podložky a krytky, vše v originální kvalitě. V aktuální nabídce INA KIT je k dispozici sortiment 430 položek, které pokrývají více než 92 % evropského vozového parku.

Montážní informace jsou k dispozici na Dílenském portálu RepXpert www.repxpert.com INA KIT Vám nabízí profesionální řešení, vždy v OE kvalitě.

Vaše výhody:

  • Nejširší sortiment v OE kvalitě
  • Všechny potřebné díly najednou Záruka od jednoho dodavatele
  • Montážní pokyny zdarma