Německá firma ZF Lemförder GmbH paří k největším dodavatel dílů řízení a zavěšení do prvovýroby (BMW, Mercedes, Audi, VW) a také na trh s náhradními díly na osobní vozy. Sortiment zahrnují mimo jiné špičkové díly řízení a zavěšení. Všechny produkty se vyrábí na stejné výrobní lince.

Značka Lemförder vznikla v Německu v roce 1947 a od roku 1984 je součástí koncernu ZF Friedrichshafen AG, do kterého dále patří výrobce spojek Sachs, výrobce tlumičů a pérování Boge a výrobce převodek řízení Lenksysteme  a dále firma ZS parts, která vyrábí převodové oleje a sady na jejich výměnu. Firma neustále vyvíjí nová řešení, které posléze mnozí výrobci přebírají a kopírují. Zakladatelem značky byl Jürgen Ulderup, známý výrobce kulových čepů.

Od roku 2000 se společnost jmenuje "ZF LEMFÖRDER AG". V současné době má asi 30 továren, které se nachází v Německu, Španělsku, USA či Japonsku. Společnost využívá dvě obchodní značky současně. Pořídit si můžete pod touto značkou originální i neoriginální autodíly pro váš automobil.