RepSet DMF (Dual Mass Flywheel) je doplněním k již existujícím opravárenským sadám Luk RepSet a LuK RepSetPro!
Tyto nové sady nabízejí kompletní řešení, protože obsahují veškeré díly potřebné pro profesionální opravu spojky. Vedle spojkové lamely a přítlačného kotou- če spojky obsahují také dvouhmotový setrvačník, vypínací ložisko popř. hydraulické centrální vypínací ložisko, vodící pouzdro (pokud je součástí programu Schaeff ler Automotive Aft ermarket) a veškeré potřebné šrouby pro upevnění dvouhmotového setrvačníku na klikovou hřídel, a to vše v kompletní sadě.
Druhé provedení RepSet DMF obsahuje DFC spojku (Damped Flywheel Clutch), tzn. již předem smontovanou jednotku obsahující dvouhmotový setrvačník, přítlačný kotouč, spojkovou lamelu a upevňovací šrouby. Součástí balení RepSet DMF je i v tomto případě konvenční vypínací ložisko nebo hydraulické centrální vypínací ložisko!
Tímto způsobem jsou vyloučeny problémy, které nastávají v některých případech v dů- sledku kombinace komponentů spojky různých výrobců. V RepSet DMF jsou obsaženy sladěné a vzájemně přizpůsobené díly, nemohou tedy vzniknout žádné chyby s přiřazením jednotlivých komponentů.Pro opravy tak vznikají následující výhody:

  • • Optimální úroveň servisu - všechny díly pocházejí od jediného dodavatele a jsou vzájemně přizpůsobeny
  • • Odstranění technických problémů, které mohou vzniknout kombinací dílů rů- zných výrobců
  • • Při opravě jsou k dispozici všechny potřebné díly, předchází se tak mož- ným technickým problémům v případě nevyměnění některého z komponentů
     

Výrobci: Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Chrysler, Mercedes, Nissan, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo 

Objednací č.: 600 0001 00 až 600 0070 00

Celý článek najdete zde v PDF