Interierové vzduchové filtry MANN-FILTER

Zdravější ovzduší. Větší pohodlí.

 

Nekvalitní vzduch způsobuje únavu, dráždí oči a dýchací soustavu. Interierové vzduchové filtry od MANN-FILTER zajišťují lepší pohodlí a osvěží vzduch ve vašem voze, jelikož téměř úplně zbaví vzduch, který do vozidla vstupuje,  prachu, pylu, sazí a dalších nečistot – přesně těch látek, které stále více lidem způsobují zdravotní potíže – zejména astmatikům a alergikům.

Tak jako všechny filtry je ovšem třeba i interierovéé vzduchové filtry MANN-FILTER pravidelně měnit. Obecné pravidlo ukládá jejich servis jednou za rok anebo vždy po ujetí 15 000 km. Zamlžená okna, dusno v kabině a selhávání klimatizačního systému jasně napovídají, že je třeba provést výměnu. 

Při další výměně interierového vzduchového  filtru vsaďte na jistotu a zvolte patentovaný technologicky vyspělý filtr od MANN-FILTER. Naše výrobky se pro tento účel dokonale hodí a jejich kvalita na úrovni originálního příslušenství je náležitě prověřená praxí. Podrobné pokyny k instalaci zaručují napomáhají provedení rychlé a snadné montáže. Interierové vzduchové filtry MANN-FILTER jsou dostupné ve dvou provedeních:

 

Filtry prachových částic MANN-FILTER

Maximální filtrační výkon. Optimální kvalita vzduchu.

 

Zejména v městském provozu, tunelech a zácpách budete vystaveni znečištěnému ovzduší, plnému prachu a nečistot. S inovativním filtračním prvkem prachových částic od MANN-FILTER budete i na takových místech moci dýchat čistý vzduch. Filtry prachových částic MANN-FILTER spolehlivě chrání osoby ve vozidle proti prachu, pylu, naftovými sazemi a dalším částicemi nečistot.

Speciální nanovlákna ve filtračním médiu zachytí dokonce i částice o velikosti několika milióntin milimetru a nedovolí jim proniknout do kabiny vozidla. Speciální technika skládání umožňuje vytvořit i na filtrech kompaktních rozměrů velkou filtrační plochu. Jednoduše řečeno, jde o toto: už žádný dusný vzduch díky nečistotám – můžete pohodlně dýchat i uvnitř tunelu nebo v dopravní zácpě!

 

Kombi filtry MANN-FILTER

Aktivní uhlík dovnitř. Zápach ven.

 plynné nečistoty jako oxidy dusíku, výpary z paliva, ozón a další pachy, které se v okolním ovzduší nacházejí. Stejně jako houbička, vrstva aktivního kyslíku zachycuje plynné látky v pórech 10 000 krát jemnějších než lidský vlas. Efektivitu vrstvy aktivního uhlíku umocňuje velikost její plochy: Celková plocha odpovídající jedné kávové lžičce aktivního uhlíku je větší než rozloha fotbalového hřiště. Například u filtru MANN-FILTER CUK 2939 tato plocha odpovídá rozloze 141 fotbalových hřišť! Tímto způsobem kombi filtr zajistí v kabině vozidla příjemné a zdravé ovzduší.

Lépe vzduch v kabině vyčistí pouze prachový kombi filtr MANN-FILTER. Doplňuje základní funkci kombi filtru, tvoří jej až pět vrstev a nabízí ještě lepší účinnost při odlučování prachových částeček.

 

ZDROJ: MANN FILTER. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: https://www.mann-hummel.com/cs/mf-cz/products/cabin-air-filter/