Zlepší spolehlivost. Sníží opotřebení.

 

Moderní vysoce výkonné vstřikovací systémy kladou velké nároky na kvalitu a čistotu paliva. Palivové filtry MANN-FILTER chrání motor před poškozením pevnými nečistotami a vodou obsaženou v palivu.

Palivové filtry MANN-FILTER jsou rovněž uzpůsobeny k uspokojení vysokých nároků citlivých vstřikovacích soustav a dosahování konkrétních vlastností u alternativních paliv, jako je například bionafta. Za použití extrémně jemných filtračních médií lze palivo spolehlivě zbavit nechtěných nečistot. Naše filtry chrání vstřikovací systémy před opotřebením a korozí a napomáhají tak zajistit celkově plynulý chod motoru. Efekt s pozitivním dopadem na náklady údržby.

 

Spin-on filtry MANN-FILTER vám z paliva odstraní vodu a nečistoty.

Dlouhá provozní životnost. Rychlá výměna.

 

Palivové spin-on filtry MANN-FILTER form dokonalé spojení pouzdra a filtračního média.Toto pohodlné a kompletní řešení umožňuje úplnou výměnu v rámci údržby.

Naše spin-on filtry jsou k dispozici jako vhodné standardní provedení, či případně různá zvláštní provedení, např. provedení pro vysokotlaká zařízení.

 

Prvky palivových filtrů MANN-FILTER

Provedení šetrné k životnímu prostředí. Průlomové provedení.

The Média palivových filtrů MANN-FILTER jous umístěna v samostatném pouzdře zabudovaném u motoru. Při výměně filtru tedy vyměníte pouze filtrační médium. Toto řešení umožňuje omezit objem produkovaného odpadu a dopad na životní prostředí. Za použití moderních filtračních médií lze filtry MANN-FILTER optimálně přizpůsobit zamýšlenému způsobu využití, co se týče odlučování nečistot a vody i provozní životnosti

 

ZDROJ: MANN FILTER. [online]. 2.11.2016 [cit. 2016-11-02]. Dostupné z: https://www.mann-hummel.com/cs/mf-cz/products/fuel-filter/