Optimální zapalovací svíčky s vysokým pokrytím trhu

Pravidelně se V-Line přizpůsobuje stavu vozového parku. Dnes zahrnuje 45 typů zapalovacích svíček a nabízí vždy optimální zapalovací svíčky pro více než 6 tisíce aplikací ve vozidlech – to odpovídá pokrytí trhu přibližně 90 procent. Díky systému zkrácených objednacích čísel používanému u NGK lze správnou zapalovací svíčku pro automobil vyhledat a objednat mimořádně rychle.

Technik, která mluví sama za sebe

Tři čtvrtiny sortimentu pochází z prvovýbavy. V-Line zahrnuje vedle standardních zapalovacích svíček také platinové zapalovací svíčky nebo dvojité platinové zapalovací svíčky. 22 typů V-Line má k dispozici patentovaný zářez ve tvaru V ve středové elektrodě, což prokazatelně optimalizuje spalování.

Tak garantují zapalovací svíčky V-Line dílnám nejen nejefektivnější práci, ale poskytují také díky vyšší bezpečnosti zážehu a lepším využitím motoru značný příspěvek k ochraně životního prostředí.

Pokrytí trhu vyšší než 90 %

Osvědčený systém zkrácených objednacích čísel garantuje rychlé vyhledání vhodného typu a jednoduché objednání

Řada typů se vzácnými kovy a s patentovaným zářezem ve tvaru V

Nejvyšší bezpečnost zážehu, ekologické spalování

Technologicky je tento princip geniálně jednoduchý – ale nadmíru účinný: Ve středové elektrodě zapalovací svíčky je proveden zářez ve tvaru písmene V. Zapalovací jiskra tím přeskakuje na vnější straně středové elektrody. Na tomto místě se nachází více zápalné směsi paliva se vzduchem než v prostoru mezi elektrodami. A dále: Potřebné přeskokové napětí je nižší. Tím se zvyšuje spo lehlivost zapalování.