MAXGEAR 19-1018MAX - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • větráno
  • 294 mm
  • 19 mm
  • Zadní náprava
  • větráno
  • 294 mm
  • 19 mm
  • Zadní náprava
  • 75 mm
  • 60 mm
  • 5
  • 120 mm
  • lakováno
  • 17,4 mm