MAXGEAR 19-5671KIT - Sada brzdových čelistí
  • předmontovaný
  • s automatickým nastavením
  • s příslušenstvím
  • s obložením
  • předmontovaný
  • s automatickým nastavením
  • s příslušenstvím
  • s obložením
  • s válcem kolových brzd
  • 203 mm
  • 38 mm
  • 19 mm