Řízení a čerpadlo

Více než 20 let se věnujeme opravám řízení (hydraulických i elektrických) a čerpadel. Spolupracujeme s firmou, která se pohybuje v oboru repasování servořízení přes 50 let. Umíme samozřejmě nabídnout i zcela nové řízení a čerpadlo. Stačí vyplnit tento formulář a my vás budeme co nejdříve kontaktovat s naší cenovou nabídkou.
 

Umíme zrepasovat většinu řízení a čerpadel na trhu, poskytujeme 12 měsíců záruku na repasovaná servořízení, hydraulická řízení, elektrické řízení a jejich čerpadla, posilovače. Vše je bez zálohy, vrací se jen vratná část.

Nabízíme vám repasové řízení, čerpadla na osobní a nákladní automobily ve spolupráci s italskou firmou O.M.M.A, která má více než 60 letou tradici v repasování řízení, poloos, brzdových třmenů, čerpadel a dalších dílů. Všechny díly jsou při repasování vyměněny za nové v řízeních a čerpadlech. V podstatě zůstává jen původní obal, který je také znovu nastříkán. Proto držíme záruku na zrepasované výrobky 12 měsíců. Z repasované díly jsou přezkoušeny na tlakové stolici, jestli byly opravdu opraveny správně. Máme k dispozici v těsné blízkosti servisy, u kterých vám můžeme domluvit výměnu servořízení, čerpadel a poloos a následnou geometrii. Od nás dostanete repasovaná řízení rovnou s řídícími tyčkami a manžetami.

Celé elektronické řízení - Hřebenové řízení s elektrickým posilovačem

Servořízení - Hřebenové servořízení s hydraulickým posilovačem

Šnekové servořízení s hydraulickým posilovačem - převodka řízení

Hřebenové servořízení servotronic - Hřebenové servořízení s hydraulickým posilovačem a s elektrickým čidlem na ztužování volantu

Jen mechanickou část řízení ( hřebenové řízení ), bez elektrického nebo hydraulického posilovače

Jen elektrickou část řízení, elektromotor je umístěn na sloupku řízení

Servočerpadla, elektrohydraulické čerpadla, elektromechanické posilovače řízení

Z naší nabídky vybíráme:

Ceny jsou včetně DPH

Ford Mondeo 2000 až 2007 - 7.250,- Kč (repas)
Modeno 2007 a výš - 7.850,- Kč (repas)
Ford C-MAX 7.600,- Kč (repas)
Škoda Octavia I - nové řízení 6.600,- Kč (včetně čepů řízení)
Fábie 5900 Kč,- (repas)
Transportér T5 - 7.850,- Kč (nové)
Transportér T4 - 7.600,- Kč (repas)
GOLF IV - Nové řízení 6.250,- Kč
L200 1996 - 2007 - repasované 9.000,- Kč
C2,C3 - repasované 7.500,- Kč