Nejste si jistí správným výběrem autodílu pro vaše vozidlo? Vyhledáme jej za vás dle VIN!
Náhradní autodíly od TEXTAR

TEXTAR 82028700 - Sada příslušenství k brzdovému třmenu

Doporučujeme Nový náhradní díl se zárukou. Díl nepasuje? Pak nám jej můžete do 14ti dnů od nákupu vrátit, podrobnosti čtěte zde.

104,00 Kč
85,95 Kč bez DPH
  • Zadní náprava
  • Teves
  • 2
  • 18,5 cm
  • 12,5 cm
  • 1 cm
  • 0,038 kg
  • 4019722215056
  • Technické specifikace nebo cena se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter.
QUICK BRAKE 113-1306
Sada příslušenství k brzdovému třmenu
69,00 Kč
doporučujeme
BREMBO A 02 222
Sada příslušenství k brzdovému třmenu
112,00 Kč
  • BMW
  • MG
  • ROVER
  • ALPINA
  • WIESMANN
 
  • 1157046
    2227671
    34211157046
    34212227671

Textar – špičkové brzdové díly v originální kvalitě

Textar je značka s více než stoletou historií a patří mezi světovou špičku v oblasti vývoje a výroby brzdových systémů. Její díly jsou používány v prvovýrobě vozidel nejvýznamnějších značek jako Mercedes-Benz, BMW, Audi, Porsche a dalších. Díky neustálým inovacím a důslednému testování si Textar vybudoval pověst značky, která klade důraz na bezpečnost, komfort a kvalitu. [Více zde]

Dvoudílné kompozitní brzdové kotouče Textar – špičkový výkon bez kompromisů

Co jsou dvoudílné kompozitní kotouče Textar [Více zde]

Textar ePad – tiché a čisté brzdové destičky s minimální prašností

Pokud se rozhodněte pro Textar, důvěřujete jednomu z předních světových výrobců brzdových obložení. Textar nyní usiluje o ještě větší jízdní komfort s novou generací obložení epad. Využívá při tom třecích materiálů, které jsou už vyzkoušené u originálních dílů. [Více zde]

Máte nějaký dotaz k produktu TEXTAR 82028700 - Sada příslušenství k brzdovému třmenu? Napište nám a my vám obratem odpovíme.