BOGAP A1210140 - Hadice pro odvětrávání klikové skříně
  • termoplastický polyester-elastometr
  • s těsnicími kroužky
  • 370 mm
  • 140 mm
  • s těsnicími kroužky
  • 370 mm
  • 140 mm
  • 100 mm