BOGAP B1711115 - Hadice chladiče
  • EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
  • s materiálem pro namontování/upevnění
  • 150 mm
  • 115 mm
  • 150 mm
  • 115 mm
  • 50 mm