BOGAP B4245112 - Termostat chladící kapaliny
  • Plast
  • s těsněním
  • 103 °C
  • 120 mm
  • Plast
  • s těsněním
  • 103 °C
  • 120 mm
  • 112 mm
  • 157 mm