BOGAP B7117109 - Snímač počtu otáček kol
  • pravá přední náprava
  • levá přední náprava
  • 710 mm
  • 20 mm
  • pravá přední náprava
  • levá přední náprava
  • 710 mm
  • 20 mm
  • 35 mm