BOGAP Y7310110 - Vinutá pružina airbagu
  • 10
  • 10 pólová
  • 2 pólová
  • 12 pólová
  • 10
  • 10 pólová
  • 2 pólová
  • 12 pólová
  • 12 V
  • 110 mm
  • 110 mm
  • 70 mm