Osobní automobily

Nákladní automobily

  • Typ
    Ve výrobě
  • 01.1995 -

Náhradní díly pro Hyundai

Hyundai Hyundai je bez nejmenších pochyb nejznámější firmou v Jižní Koreji. Jedná se o jednoho z největších výrobců vozidel nejen v Asii, ale obecně ve světě. Také v tomto odvětví patří mezi nejvýraznější inovátory, což se odráží na kvalitě jejich vozidel.

Společnost Hyundai byla založena v roce 1947, kdy se však ještě nezabývala výrobou vozidel, ale jejich opravami. Vlastní vozy začala společnost produkovat až v šedesátých letech dvacátého století a během několika desetiletí se z ní stala jedna z nejvýraznějších světových automobilek. Důkazem budiž velký počet továren, které po celé planetě má. Ty se nacházejí v Číně, Rusku, Severní Americe a samozřejmě také v Evropě. Jeden výrobní závod je umístěn dokonce i v České republice, odkud vyjíždí denně desítky nových vozů.

I přesto, že Hyudai spoléhá na nové technologie, nemůže se v tomto ohledu měřit s německými giganty jako jsou BMW nebo Volkswagen, alespoň ne prozatím. Úspěch vozidel Hyundai spočívá hlavně v kombinaci přijatelné ceny, praktičnosti a spolehlivosti, a to u všech modelů. Luxusnější typy jsou pochopitelně mnohem štědřeji vybavené a poskytují vyšší komfort. Mezi nejoblíbenější modely Hyundai patří Tuscon, Sonata nebo Solaris. Všechna tři auta perfektně sedí na silnici, mají skvěle vybavený interiér a hlavně, dají se pořídit za dobrou cenu. Tyto vozy mají v oblibě především rodiny s dětmi.

Vzhledem k tomu, že se u nás Hyundai vyrábí, má zde firma také velice kvalitní zákaznickou podporu. Oprava auta tak není ničím složitým. Pokud však budete chtít ušetřit, nemusíte platit plnou sazbu za náhradní díly v autorizovaném servisu, ale poohlédnout se jinde. Například na internetu. Zvláště pro tak rozšířená vozidla jako jsou Hyundai u nás existuje celá řada prodejců odpovídajících náhradních součástek, které se dají pořídit za přijatelnou cenu.