CORTECO 20035019B - Těsnící kroužek klikové hřídele
  • mechanická převodovka
  • s přírubou
  • 17,5 mm
  • 200 mm
  • mechanická převodovka
  • s přírubou
  • 17,5 mm
  • 200 mm
  • 240 mm
  • 93 mm