DENSO FK20HBR11 - Zapalovací svíčka
  • s odporem
  • 3-vnější elektrody
  • Iridium - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • s odporem
  • 3-vnější elektrody
  • Iridium - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M14x1.25
  • 26,5 mm
  • 14 mm
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 22 Nm