DENSO FXU16HR11 - Zapalovací svíčka
  • 4
  • CNG/LPG
  • s odporem
  • Vnější elektroda
  • Iridium - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M12x1.25
  • 26,5 mm
  • 12 mm
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 17 Nm