DENSO PT16VR13 - Zapalovací svíčka
  • 6
  • Vnější elektroda
  • 6
  • Vnější elektroda
  • Platina - střední elektroda
  • 1,3 mm
  • M14x1.25
  • 25 mm
  • 14 mm