DENSO ZXU20HPR11 - Zapalovací svíčka
(Cena za 1 kus)
  • 3
  • 18844 10060 / 18848
  • s odporem
  • Vnější elektroda
  • 3
  • 18844 10060 / 18848
  • s odporem
  • Vnější elektroda
  • Iridium - střední elektroda
  • 1,1 mm
  • M12x1.25
  • 26,5 mm
  • 12 mm
  • Solid SAE
  • 16 mm
  • 17 Nm