EIBACH S90-2-10-004 - Rozšíření rozchodu
  • 15 mm
  • se všeobecným osvědčením (ABE)
  • M14x1,5
  • 10 mm
  • 20 mm
  • 72,5 mm
  • 120 mm
  • 5
  • eloxovaný
  • stříbrná
  • 5,3 mm