EIBACH S90-2-12-002 - Rozšíření rozchodu
  • se všeobecným osvědčením (ABE)
  • M14x1,5
  • 15 mm
  • 12 mm
  • 24 mm
  • 72,5 mm
  • 120 mm
  • 5
  • eloxovaný
  • stříbrná
  • 3,5 mm