HERTH+BUSS JAKOPART J3300345 - Brzdový kotouč
(Cena za 1 kus)
  • nicht Brembo
  • vnitřně větráno
  • 345 mm
  • 30 mm
  • 28 mm
  • 5
  • 114,3 mm
  • 56,7 mm
  • 69 mm