Všeobecné informace
Ceramic Power Liquid omezuje viditelně spotřebu pohonných hmot, hlučnost, zahřívání motoru a zaručuje značné zvýšení výkonnosti, zdvojnásobuje životnost motoru, snižuje hladinu emisí ve výfukových plynech a spotřebu oleje až o 50%. Ceramic power Liquid není přídavkem, ale je to definitivní úprava. Výrobek se skládá z mikroskopických keramických částic (0.2 mikronu ), které se spojí s olejem v motoru vašeho auta. Tyto keramické částice přilnou vlivem teploty a tlaku všude tam, kde dochází ke tření. Tím to způsobem nově vytvořený povrch je velmi hladký a sníží tření v motoru až o 90%. Z toho důvodu motor spotřebuje méně pohonných hmot a jeho výkonnost se zvýší až o 15%. Méně tření znamená snížení hlučnosti a teploty oleje a dochází hlavně k menšímu opotřebení motoru i při velmi špatném mazání, např. při startování za studena apod.

Trvanlivost Ceramic power Liquid
Ceramic Power Liquid není přídavkem, který je nutno doplnit při každé výměně oleje, ale jedná se o definitivní úpravu, její účinek zůstává do ujetí 100.000 Km.

Způsob použití
Určitě množství výrobku Ceramic Power Liquid se přidá o motoru otvorem pro doplnění oleje, je nutné dávat pozor aby nedošlo k přelití nad označenou maximální výšku. Tuto operaci je vhodné provést společně s výměnou oleje, ale Ceramic Power Liduid je možné doplnit i mimo výměnu oleje. Další informace jsou uvedené na flakonu.
Ceramic Power Liquid  je vhodný k použití u všech typů osobních aut, nákladních aut a autobusů, lodních motorů, traktorů apod. Existuje i speciální výrobek pro převodovky a diferenciály. 

Technické informace
Na uvedeném vyobrazení válců vidíme rozdíl mezi neupraveným motorem a upraveným s Ceramic Power Liquid.

Vlevo jsou válce nechraněné. Všude vidíme normální barvu slitiny, není zde žádná ochrana proti opotřebení motoru. Vpravo pozorujeme vrstvu keramiky, která se vytvořila v motoru po přidání Ceramic Power Liquid.

Níže vlevo je uvedena stejná situace na pístech a vidíme , že na nich a těsnících kroužcích chybí vrstva keramiky.

Na níže uvedené tabulce je označena teplota oleje v motoru. Vidíme, že při použití Ceramic power Liquid se teplota snižuje, k čemuž dojde díky odstranění tření mezi částicemi motoru ( koeficient normálního oleje má přibližně 0.29 - grafit nebo XXXX 0.14 a PTFE 0.04 a Ceramic Power liquid 0.02 )

 

Bez aditiva
Počet otáček 890/MIN
Teplota oleje 78,9 °C
CO 0,39 %
HC 162 PPM
S Ceramic Liquid Power
Počet otáček 892/MIN
Teplota oleje 69,1 °C
CO 0,30 %
HC 94 PPM

 

 


Snížení třetní ve vnitřní části motoru znamená zvýšení jeho výkonu, což poznáme při zvýšení rychlosti a při nejvyšší rychlosti, jak je uvedeno v následující tabulce:

 

 

Nově upravený povrch, vytvořený z keramiky, zmenší prostor mezi pístem a válcem, odstraní všchny nerovnosti na stěnách pístu, válce a těsnících kroužcích. Z těchto důvodů Ceramic Power Liquid pomůže při zvýšení tlaku v opotřebeném motoru. Díky tomu a nižší spotřebě oleje ve spalovací komoře, se snižuje hodnota emisí ve výfukových plynech až o 50%.

 

Porovnavací údaje P.T.F.E. Keramika
koef. tření
koef. tepelné ztráty
max. teplota odporu
teplota rozpadu
průměr částic
při 20°
při 100°
přilnavost ke kovům
mazadlo až k teplotě
škodlivý odpad
ca. 0,04
ca. 0,02
ca. 273 °C
ca. 280 °C

ca. 0,2 micron
fino a 20 micron
ne
ca. 260 °C
CFC+diossine

0,02
0,03 ÷ 0,06
1300 °C
3300 °C

0,2 micron
0,2 micron
ano

1100 °C
n/a 

Měli jste špatnou zkušenost s jinými přídavky ? Zapomeňte na to! Keramika se používá v kosmických lodích a také ve formuli F1. Dnes jsme schopni vám nabídnout výrobek, který uspokojí veškeré vaše nároky. Účinnost Ceramic Power Liquid je zaručena fyzikálními zákony.

KOLIK POHONNÝCH HMOT JE MOŽNÉ USPOŘIT

Jak číst tuto tabulku ?
Nejdříve je nutné znát spotřebu vašeho auta litr/100km (sloupec vlevo). Potom se označí počet kilometrů ujetých za jeden rok (v horní části). Tam kde se prolnou dvě hodnoty vychází počet ušetřených litrů pohonných hmot, při použití Ceramic Power Liquid. Např. jestli má auto spotřebu 8 litrů/100 km a vy ujedete 35.000 km za rok, vaše úspora vychází na téměř 420 litrů ! Podle vašeho způsobu jízdy a stavu auta je možné dosáhnout různých výsledků.

Novinka! Spray Power Liquid

Jedn se o výrobek, který velmi účinně a rychle působí na vyčištění karburátoru, ventilů, spalovacího prostoru a pístních kroužků. Po takovém očištění váš motor najde svoji původní sílu, vytváří méně emisí ve výfukových plynech a spotřebuje méně pohonných hmot. Použití Spray Power Liquid je velmi jednoduché. Doporučujeme po ujetí každých 15.000 km.


Komentáře:
Ceramic Power Liquid je výborný výrobek, jehož použítí již dlouhá léta doporučujeme naším klientům v servisu mercedes. Můžeme ho doporučit i jiným koncesionářům.
Giovanni Peretti, majitel Peretti Service Mercedes - Verona
*****
Použili jsme Ceramic Power Liquid v naší zkušebně na autech určených pro závody, výsledky byly výborné. Mohu zaručeně potvrdit, že je výrobek vhodný pro všechny typy motorů
Daniele Nergente, sportovní přípravna-Verona
*****
Vyzkoušel sem na našich autech Ceramic Power Liquid a mohu potvrdit snížení spotřeby pohonných hmot o 15 % a velké snížení hlučnosti. Doporučuji Ceramic Power Liquid všem řidičům a všem kolegům mechanikům.
Renzo Ferrari, majitel Nuova Veronauti-Verona
*****
Jen během roku 1996 jsem prodali přes 3000 flakonů Ceramic Power Liquid a získali jsme přes 3000 klientů na nejvýše spokojených s výhodami, které jim přineslo použití Ceramic Power Liquid
Salvatore Grillo, majitel Speedy Motor-Řím
*****
V závodě Panama - Aljaška 1997 jsme se ještě jednou přesvědčili o nepřekonatelnosti Ceramic Power Liquid.
Během speciální rychlostní zkoušky se nám vytvořila díra v olejové nádrži vozu a došlo k vylití oleje, nutného k mazání motoru. V podobných situacích nezbývá, než vzdát závod, protože se motor zničí za několik vteřin. My jsme s důvěrou použili výrobek Ceramic Power Liquid a pokračovali jsme dalších 7 km, na plný plyn!
Soutěž jsme vyhráli Po samotné opravě díry jsem s motorem, který vydal 100 % ze své výkonnosti, ujeli dalších 13.000 km přes celou severní Ameriku- Po této mimořádné zkoušce jsme zcela přesvědčen, o Ceramic Power Liquid.
Clay Ragazzoni